شنبه تا چهارشنبه: 8:00 الی 18:00 و پنجشنبه ها از ساعت 9:00 الی 16

تعمیر تابلو برق دیزل ژنراتور در اصفهان

تعمیر تابلو برق دیزل ژنراتور در اصفهان

در صورتی که می خواهید در مورد تعمیر تابلو برق دیزل ژنراتور در اصفهان و شرکت خدمات پس از فروش تابلو برق اطلاعات جامعی کسب کنید تا انتها با ما همراه باشید.

معمولا زمانی که دستگاه های برقی و الکترونیکی خراب می شوند می توان با پرداخت هزینه معقول اقدام به جایگزین کردن آن ها کرد ولی در مورد تابلو برق ها و مجموعه دستگاه های کنترل بخصوص تابلو های کنترل دیزل ژنراتور این امر به صرفه نیست و تعمیر و حایگزینی اجزای آن به صرفه تر هستند.

از این جهت بیشتر افراد سعی می کنند به دنبال شرکت هایی باشند که با کمترین هزینه این خدمات را ارائه دهند و علاوه بر کمیت کیفیت کار های آن ها نیز بالا باشد.

ما در این مطلب برای کسانی که می خواهند با شرکت فروش و تعمیر دیزل ژنراتور در اصفهان آشنا شوند شرکتی را به آن ها معرفی می کنیم که با بیش از ۳۰ سال سابقه در تولید دستگاه و قطعات صنعتی  و همچنین تعمیرات و خدمات پس از فروش توانسته است استاندارد های ملی و جهانی را کسب کند.

تعمیر تابلو برق دیزل ژنراتور در اصفهان

شرکت تعمیر تابلو برق دیزل ژنراتور در اصفهان

پارانا صنعت آسیا یکی از بهترین شرکت ها در زمینه طراحی و تعمیر انواع تابلو برق دیزل ژنراتور در اصفهان است.

این شرکت علاوه بر طراحی تابلو برق دیزل ژنراتور در اصفهان توانسته است خدماتی نظیر فروش و تعمیر تابلو برق دیزل ژنراتور، تعمیر و پایپینگ کمپرسور های صنایع، فروش انواع دیزل ژنراتور و کمپرسور های سردخانه، انواع تابلو های قدرتی و کنترل دیزل سنکرون و پارالل و غیره ارائه دهد.

 

هزینه تعمیر تابلو برق ژنراتور

هزینه تعمیر تابلو برق ژنراتور ممکن است به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد.

نوع خرابی، مدل و سن ژنراتور، قطعاتی که نیاز به تعویض دارند و همچنین هزینه نیروی کار و تجهیزات لازم برای تعمیر، از جمله مواردی هستند که در تعیین قیمت تعمیر این قسمت از ژنراتور ها موثر هستند.

علاوه بر این، هزینه تعمیر ممکن است در استان های مختلف نیز متفاوت باشد.

بهترین راه برای اطلاع از هزینه تعمیر، مشاوره و دریافت بررسی فنی از تعمیر کاران و تهیه قیمت‌ های تخمینی از کارگاه‌ های معتبر و متخصص است.

این اقدام به شما کمک می‌کند تا حدودی در رابطه با این زمینه اطلاعات لازم را دریافت کنید.

 

سابقه شرکت پارنا صنعت در تعمیر و طراحی دیزل ژنراتور

سابقه فعالیت شرکت پارنا صنعت در تعمیر و طراحی انواع دیزل ژنراتور بیش از ۳۰ سال است و قطعاتی که این شرکت جهت ساخت تابلو برق دیزل ژنراتور استفاده می کند از بهترین و با کیفیت ترین قطعات موجود در بازار است که در مقابله شرایط مختلف مقاومت بسیار بالایی از خود نشان می دهند که این نشان دهنده تجربه کاری موفق آن ها در سه دهه است.

این شرکت تامین کننده و دستگاه های صنعتی در استان اصفهان واقع در خیابان شهید چمران است و ساعات پاسخگویی آن ها در روزهای شنبه و پنجشنبه ساعت ۷ تا ۶ بعد از ظهر می باشد.

تعمیر دیزل ژنراتور کاترپیلار در اصفهان

برای تعمیر تابلو برق ژنراتور ها و ایجاد ارتباط میان شما و شرکت پارنا صنعت آسیا، از طریق شماره ی بالا می توانید با مشاور این شرکت تماس بگیرید و دستگاه های خود را بعد از مدت زمان معینی تحویل بگیرید.

اصفهان-خیابان شهید چمران
شنبه - پنجشنبه: 7:00-18:00
09133716076
Parna.Sanat@Gmail.com

گواهینامه های دریافت شده

RC:CQ98042723
RC:CQ94042723
RC:CQ72042723
RC:CQ48042723
RC:CQ91042723
CQC