درمانگاه ها و بیمارستانها

در تمام جهان مراکز ارائه دهنده خدمات اورژانس و مراکز درمانی به جهت اینکه شبکه های محلی، تامین برق از اطمینان لازم برخوردار نیستند، مجموعه ای از دیزل ژنراتور بک آپ با قابلیت اطمینان بالا، به جهت در خطر بودن جان انسان ها را به کار میگیرند، دیزل ژنراتور ها، پارنا صنعت با طیفی وسیع از قدرتهای متفاوت این اطمینان و با آرامش را رای پزشکان و پرستاران اورژانس و مراکز درمانی ، جهت بهره مندی از یک رق قابل اعتماد و اطمینان را فراهم می نمایند.

پارنا صنعت با ارائه راه کارهای تولید همزمان برق و حرارت (CHP)، علاوه بر تولید همزمان برق (قدرت) ، حرارت لازم جهت تامین آب گرم و گرمایش و سرمایش ساختمان ، بیمارستان و مراکز درمانی را فراهم می آورد.

سیستم CHP پارنا صنعت، با طراحی دقیق مهندسی ، علاوه بر مزایای زیست محیطی ، صرفه جویی فوق العاده ای را در هزینه های درمانگاه یا بیمارستان به شما هدیه می دهد.

فرودگاه ها

روزانه صدها هواپیمای قول پیکر و پهن پیکر با هزاران مسافر فرودگاه و باند پرواز در سرتاسر کشور عمده تامین برق خود را از شبکه های غیرقابل اطمینان حمل تامین می کنند.

پارنا صنعت با قابلیت اطمینان بالا و ضریب و تحت استانداردهای فرودگاهی آرامش ذهن و اطمینان برای مدیران فرودگاه ها فراهم می آورند.

پارنا صنعت با ارائه سیستم های CHP خود با طراحی مهندسی دقیق و استفاده همزمان از حرارت و تولید قدرت (رق) سیستمهای گرمایشی را فراهم می آورد و صرفه جویی فوق العاده در هزینه های جاری انرژی فرودگاه را علاوه بر ضریب اطمینان بالا، فراهم می آورد.

ساختمان ها و رج ها و مراکز اداری

امروزه غالب ثابت برق (قدرت) ساختمانها، برجها ، دانشگاهها، مراکز ورزشی و اداری از شبکه های محلی می باشد. ما می دانیم که امروزه این شبکه ها اطمینان و ایمنی لازم را فراهم نمی آورند.امروزه طبق مقررات عمومی ایمنی ساختمان ساختمانها و مراکز … و تفریحی خصوصا ساختمانهای چند طبقه و بلند مرتبه باید به سیستم تامین برق اضطراری (انرژی ژنراتور) مجهز باشند.

تا علاوه بر اطمینان لازم بتوانند ایمنی در هنگام قطع برق محلی را فراهم آورند.

لحظه ای تصور کنید درون آسانسور در حال بالا رفتن هستند. ناگهان برق محلی قطع می شود، شما تنها در آسانسور مانده اید، نه کسی صدای شما را می شنود و نه شما راه دسترسی ه یرون دارید.

گاز ژنراتورهای پارنا صنعت با اطمینان بالا،ف این ضریب ایمنی و اطمینان را برای ساختمان شما طیف وسیعی از فروشهای متفاوت فراهممی آورند.

پارنا صنعت با طراحی مهندسی دقیق و کارآمد و ملاحظات زیستی محیطی ما برای ساختمانهای چند طبقه و رج ها و ساختمان های تجاری و اداری علاوه بر تامین برق (قدرت) مصرفی، تولید همزمان حرارت CHP جهت آبگرم مصرفی و شوفاژ (گرمایش)، را فراهم می آورد که صرفه جویی فوق العاده ای را در هزینه های انرژی مصرفی ساکنان ، با راندمان بالای 85% و کاهش تولید گازهای گلخانه ای را فراهم می آورد.

دیتا سنترها و مراکز مخابراتی

دیتا سنترها و مراکز مخابراتی نیازمند برق (قدرت) در طول سال و بصورت 24 ساعته هستند.

هرگونه ایراد در سال و دریافت اطلاعات مشکلات و نارضایتی های فراوانی را سبب می شود شما تصور کنید: برای چندین ساعت تلفن اینترنت ، آنتن موبایل و تلفن شرکتی شما از سرویس و ارائه خدمات خارج باشد.

مجموعه دیزل و گاز ژنراتورهای صنعت ضریب اطمینان 95% را رای تامین قدرت 24 ساعته و در طول سال مراکز داده و مراکز مخابراتی را فراهم می آورد.

اپراتورهای صاحب نام چون همراه اول ، ایرانسل ، رایتل ، کیش تل و شرکت مخابرات زیر ساخت و غیره مراکز مخابراتی تقاضی از جمله مشتریان ما می باشند که با ارائه سرویسهای 24 ساعته و در طول سال در هر زمان و در هر جای ایران توانسته اند، سرویسهای 24 ساعته و در طول سال داده را فراهم سازند.

هتل ها و رستورانها و مسافرخانه ها

از مسافرخانه های کوچک تا هتل های بزرگ و چندستاره تقاضای بالای برای تامین برق در طول سال دارند ، که هزینه های بالایی را به آنها تحمیل می کند.

پارنا صنعت با دیزل ژنراتور و گاز ژنراتورهای  خود علاوه بر تامین برق (قدرت) شبانه روزی 24 ساعته سیستمهای استفاده همزمان از برق و حرارت را برای کاهش هزینه ها فراهم کرده است ، ما با کاهش هزینه های قبض برق شما به رونق کسب و کار شما می اندیشیم، سیستم های CHP پارنا صنعت با راندمان بالای 85% علاوه بر کاهش گازهای گلخانه ای و اثرات زیان های آن ،  هزینه های پرداختی انرژی شما را کاهش می دهد.

مراکز تفریحی و استخرها

مراکز تفریحی و استخرهای شنا ، نیازمند مقدار زیادی انرژی در طول شبانه روز و طول سال هستند.

 مجموعه سیستم های CHP پارنا صنعت علاوه بر تولید مستمر برق و آب گرم لازم ، می توانند بخار لازم برای سونا را نیز فراهم سازند. علاوه بر این با فروش برق مازاد به شبکه سراسری برق می توانند ، علاوه بر راندمان بالای 85% از انرژی مصرفی، درآمد روزانه خوبی را نیز برای صاحبان استخر فراهم سازند.

گلخانه ها

گلخانه ها در طول سال نیازمند سطح بالایی از برق و گرما هستند. سیستمهای تولید همزمان برق و حرارت پارنا صنعت CHP علاوه بر تولید برق مورد نیاز گلخانه ها در طول شبانه روز، گرمای لازم را نیز می توانند تامین کنند و این بدین معنی است ،  که گلخانه ها علاوه بر فروش برق به شبکه سراسری می توانند ،  گرمای لازم خود را برای رشد گیاهان رایگان دریافت نماید و این به معنی کاهش هزینه های جاری و درآمد زایی بیشتر می باشد

 

مرغداری ها و دامداری ها

هزاران مرغداری و دامداری کوچک و بزرگ در کشور عزیزمان ایران است ، که هم اکنون انرژی گرمایی لازم خود را از طریق مصرفگاز یا سوخت های دیگر مانند گازوئیل و ….. با راندمان پائین تامین می کنند، سیستمهای تولید همزمان برق و حرارتCHP و بیو گاز پارنا صنعت می توانند علاوه بر تولید برق از همان انرژی مصرفی و فروش آن به شبکه سراسری و یا تامین برق مصرفی خود، ازحرارت مازاد آن نیز بهره برده و با راندمان بالای 85% با سیستمهای پارنا صنعت تولید ثروت و کاهش گازهای گلخانه ای را رقم بزند و یا با نصب سیستم های بیوگاز سوز پارناصنعت از کود و پسماندهای حیوانی تولید برقو انرژی کرده و با صرفه جویی هزینه ها ، تولید ثروت نمایند.