ژنراتور مکالته

ژنراتور مکالته (MECCALTE ALTERNATORS)

مکالته ژنراتور یک شرکت پیشرو درفناوری ملی ایتالیا است ، این شرکت بیش از شصت سال تجربه در زمینه  تولید دستگاه های الکترومکانیکی، ژنراتور های تولید برق و تجهیزات مرتبط با فناوری هوا فضا و هواپیما سازی دارد . MECCALTE   مکالته امروز یکی از برترین تولید کنندگان آلترناتورز MECCALTE ALTERNATORS  در جهان است  . پژوهش ، توسعه و فعالیت های به روز رسانی متعدد،  مکالته  MECCALTE   رابه بهبود مستمر در تمام زمینه  ها از فن آوری، سازمان دهی و کیفیت با کسب گواهینامه های  ISO 9001 در سال 1996 و ISO 14001 در سال  2010منجر شد .مکالته  با 54.000 متر مربع مساحت کارخانه و تقریبا 850 کارمند و گردش مالی حدود 130 میلیون یورو، یک شرکت خوب و تثبیت شده ، برای به چالش کشیدن تمام بازارهای بین المللی در هر بخش از محصولات خود است .

تولیدات مکانیکی شرکت مکالته :

استفاده از مواد و قطعات بسیارخوب و انتخاب شده در خط تولید و در انطباق با ISO 9001 و مشخصات کیفیت ی تست شده، تولیدات مکالته MECCALTE  را جزء برترین تولیدات جهان قرارداده است . در هر مرحله از کار با استفاده از هنر ماشین آلات پیشرفته و دقیق و هنر ماشین ابزار ، که ترکیبی از کارایی بالا و قابلیت اطمینان فوق العاده  را می دهد حداکثر دقت ابعادی و تکنولوژی را برای تولیدات مکالته سبب شده است.

عملیات ماشینکاری

ربات های طراحی خاص و مناسب  ، قالب انجام فرایند ماشینکاری به بالاترین درجه از دقت که تضمین حداکثر نتایج را در زمینه کیفیت و سازگاری و دقت شامل شده است و  یک سیستم کنترل کیفیت بر پایه استفاده از روش VPI، که متشکل از یک نرم افزار افزایش فشار رزین در مخازن خلاء باعث اشباع سیم پیچ از رزین  را فراهم می کند.

مونتاژ

مکالته Mecc Alte  در خطوط مونتاژ خود با آزمون نهایی کنترل‌شده و با تجهیزات خودکار قادر به حفظ داده‌ها و سپس صدور گواهی‌های کیفیت محصول شده است. سپس با نقاشی و رنگ‌آمیزی  محصولات و نصب  CE و C.S.A. علامت گواهینامه، داده‌ها و گزارش‌های  بازرسی فنی  محصولات آماده برای بازار می‌شوند . بازرسی نظارت توسط مؤسسات صدور گواهینامه، مانند RINA (ایتالیا اداره حمل‌ونقل)، صدور مجوز صادرات  .

alternatore2

                                                            MECCALTE ALTERNATORS 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *