کانوپی(Canopy)

در مواردی بدلیل شرایط محلی استفاده از دیزل ژنراتورها(Gen Sets) مانند جلوگیری از دسترسی افراد غیرمجاز و یا آسیب های احتمالی ناشی از عوامل جوی و یا نزدیکی به مناطق مسکونی برای جلوگیری از آلودگی صوتی، بایستی از دیزل ژنراتورهای پوشش دار(Canopy) استفاده نمود. این پوشش ها براساس هدف، بایستی دارای ویژگی ها و مشخصات فنی خاصی باشند و توسط متخصصین این امر تولید شوند.

شرکت پارنا صنعت آسیا با داشتن تیم طراحی و نیروهای فنی و سخت افزارهای مورد نیاز برای تولید انواع کانوپی، قادر است کانوپی های متناسب با شرایط محل و الزامات کارفرما، در مدل ها و طرح های زیبا تولید کند.

شرکت پارنا صنعت برای مکان هایی مانند هتل ها، بیمارستانها و مکان های تجاری، رفاهی، تفریحی، آموزشی که بایستی صدای دیزل ژنراتور حداقل میزان ممکن باشد،کانوپی هایی با حداکثر کارایی و کاهش صدا تا حدود 70 دسی بل  تولید می کند.

همچنین برای مواردی که بایستی دیزل ژنراتور در مقابل گرد و غبار یا عوامل جوی حفظ شود از رنگ الکترواستاتیک کوره ای و درزگیر و نوار لاستیکی با ماندگاری طولانی استفاده می کند.

استفاده از ورق های فولادی مناسب، تعبیه درب های جانبی برای سرویس و نگهداری آسان، تانک سوخت متناسب، قلاب های مناسب برای جابجایی، برد کنترل دیجیتال هشدار و حفاظت، کلید خاموش اضطراری، قفل ایمنی و لرزه گیر،  از جمله موارد بسیاری است که شرکت پارنا صنعت آسیا در تولید کانوپی مدنظر قرار می دهد.

در مواردی که دیزل ژنراتور در مکان های شهری و مسکونی به کار می رود، ما به مشتریانمان پیشنهاد میدهیم از بدنه خارجی کانوپی برای تبلیغات شان استفاده کنند. شرکت ها و کارفرمایان طرف قرارداد با ما چنانچه تمایل داشته باشند می توانند، درخواست درج تبلیغات خود را بر روی کانوپی های ساخت شرکت پارنا صنعت بدهند.

Parna Sanat Asia

کانوپی

کانوپی ایستا (Silent Conopy):

در مواردی که شرایط محل نصب به گونه ای است که در کوتاه مدت نیازی به عدم جابه جایی دیزل ژنراتور نیست و امکان استقرار امن و ثابت دیزل ژنراتور موجود می باشد، از کانوپی ایستا برای دیزل ژنراتور استفاده می شود.

Parna Sanat Asia

کانوپی

کانوپی متحرک(Mobile Conopy):

در موارد بسیار همچون راه سازی، معادن، سد سازی و … دیزل ژنراتورها نیازمند جابجایی توام هستند. بنابراین دیزل ژنراتور روی یک شاسی که بسته به شرایط محلی می تواند چهارچرخ یا دو چرخ باشد، نصب می شود. شرکت پارنا صنعت نکات فنی بسیاری را در تولید کانوپی مدنظر قرار می دهد که چند مورد از آنها در تولید کانوپی موبایل به شرح زیر است:

  • متناسب بودن رینگ و لاستیک با وزن مجموع کانوپی و دیزل ژنراتور با باک پر
  • ترمز دستی و ترمز بادی متناسب با وزن مجموع
  • کمک فنر مناسب برای افزایش استحکام و ضربه گیری
  • چراغ خطر و علائم هشدار