شنبه تا چهارشنبه: 8:00 الی 18:00 و پنجشنبه ها از ساعت 9:00 الی 16

تولیدی تابلو برق دیزل ژنراتور در اصفهان

تابلو برق دیزل ژنراتور

اگر می خواهید بدانید که مانند دیگر استان ها مرکز تولیدی تابلو برق دیزل ژنراتور در اصفهان وجود دارد یا خیر در پاسخ می گوییم بله اینگونه دستگاه های ضروری در انواع ابعاد با انواعی از قابلیت ها موجود می باشند که هر کدام دارای کیفیت های متفاوتی هستند.

 

نمایشگر تابلو برق ژنراتور ها

نمایشگر تابلو دیزل ژنراتور یکی از مهمترین قطعات تابلو دیزل ژنراتور تولید شده صفحه نمایشگر آن است که مانند مغز اصلی اطلاعات مختلف را پردازش و موارد مختلفی مانند دما، فشار و جریان برق را کنترل می کند.

مشخصات تابلو دیزل ژنراتور

تابلو برق دیزل ژنراتور دارای یک سری از مشخصات قابل توجه است که بر حسب مدل و شرکت تولید کننده می تواند ویژگی های آن ها با یکدیگر متفاوت باشد.

۱. اولین مشخصه این تابلوی تامین کننده برق اضطراری وجود صفحه نمایشگر دیجیتالی بر روی آن است که در دستگاه هایی که به صورت اتوماتیک کار می کنند دارای علامت هایی برای نشان دادن موارد مختلف مانند ولتاژ و غیره است و در دستگاه های که به صورت دستی کار می کنند بر روی صفحه کلید هایی تعبیه شده است که اپراتور بتواند به صورت دستی برخی از موارد را کنترل کند.

۲. این دستگاه شامل قطعاتی نظیر شمش ها (کنتاکتور های برق شهری و برق تولید شده است از دیزل ژنراتور)، سیم کشی ها، کلید جهت سوئیچ کردن دستی دستگاه، آمپر متر و غیره است.

۳. ولتاژ های خروجی از این تابلو ها می توانند به سه صورت باشد:

۱. به صورت، ولتاژ کم که زیر ۱۰۰۰ ولت است

۲. ولتاژ متوسط که ولتاژ میان هزار تا ۳۶ هزار ولت است

۳. ولتاژ بالا که از ۳۶ هزار ولت بیشتر است

 

مدار های برد ژنراتور 

مدار های برد ژنراتور نقش اصلی و مهمی در کارکرد ژنراتور ها دارند و آن ها از اجزای مختلفی مانند سوئیچ‌ ها، رله‌ ها، فیوز ها و محافظ‌ ها ایجاد شده اند که همه در جهت ایجاد یک سیستم الکتریکی پایدار و ایمن در این قسمت جمع آوری شده اند.

مدار ها در ژنراتور ها به گونه ایی طراحی شده‌اند که جریان‌ ها و ولتاژ ها را به طور اصولی کنترل و تنظیم و همچنین از سیستم محافظت کنند.

به علاوه، تمامی اجزا سازنده آن ها از قطعات با کیفیت و استاندارد های بین‌ المللی ساخته شده اند که به افزایش عمر مفید و عملکرد بهینه دیزل ژنراتور کمک می کنند.

 

قیمت تولیدی تابلو برق دیزل ژنراتور در اصفهان

قیمت تولیدی تابلو برق دیزل ژنراتور در اصفهان بنا بر قطعاتی که بر روی آن نصب شده است می تواند یکسان نباشد.

به فرض مثال در دستگاه های تولید برق اضطراری اتوماتیک جهت سوئیچ کردن برق دیزل ژنراتور در صورت قطعی برق یکسری از قطعات در آن قرار داده شده اند که در دستگاه های دستی آن قطعاتی در آن ها یافت نمی شود، در این صورت قیمت دستگاه های اتوماتیک بیشتر از دستگاه های دستی می باشد.

تعمیر دیزل ژنراتور کاترپیلار در اصفهان

اگر می خواهید در اصفهان، تابلو برق دیزل ژنراتور برای خود تهیه کنید تنها لازم است با شماره ی مشاور مرکز پارنا صنعت آسیا در قسمت بالا تماس بگیرید.

اصفهان-خیابان شهید چمران
شنبه - پنجشنبه: 7:00-18:00
09133716076
Parna.Sanat@Gmail.com

گواهینامه های دریافت شده

RC:CQ98042723
RC:CQ94042723
RC:CQ72042723
RC:CQ48042723
RC:CQ91042723
CQC