whatsapp x

WhatsApp Number

۰۹۳۹۶۶۱۲۶۶۴

Message
phone x
۰۹۱۳۰۹۳۸۱۳۰
email x
Parna.Sanat@Gmail.com
خرید یک ژنراتور سالم - شرکت پارنا صنعت
آدرس: آدرس : اصفهان-خیابان چمران-کوچه شهید محمدیان-پروانه 42-- شركت پارنا صنعت آسيا(سهامی خاص)
خدمات فنی 09130938130 - رضوی
واحد فروش ۰۹۱۳۳۷۱۶۰۷۶ - کرمی
پشتیبانی سایت ۰۹۳۹۶۶۱۲۶۶۴

ایمیل شرکت :

خرید یک ژنراتور سالم

کلیه مواردی که در ادامه بیان میشود در مورد تمامی ژنراتور ها صدق می کند از دیزل ژنراتور ،گاز ژنراتور ،و انواع دیزل ژنراتور کامینز و پرکینز و….همه و همه را شامل می شود .

اگر نکات ذکر شده در پایین را رعایت کنید عمر مفید ژنراتور شما از هر نوعی که باشد (دیزل ژنراتور ،گاز ژنراتور ،دیزل ژنراتور ولوو و….) افزایش می یابد.

-خریداری یک ژنراتور سالم. اگر شما یک ژنراتور را خریداری کنید، متوجه خواهید شد که چه میزان برق را ذخیره خواهد کرد.  برچسب ها و اطلاعاتی که تولید کنندگان روی دستگاه ارائه می دهند می توانند به شما در این مورد کمک کنند. همچنین ، شما می توانید از تکنسین برق سوال بپرسید تا کمکتان کند. اگر شما دستگاه های دیگری که برق بیشتری را تولید می کنند به ژنراتور وصل کنید، این کار می تواند برای ژنراتور یا دستگاه و یا هر دو خطرناک باشد. اگر شما یک کوره نسبتا کوچکی و آب شهری داشته باشید شما می توانید بین 3000 تا 5000 وات برق خانگی تولید کنید.  . اگر خانه شما یک کوره بزرگتر و یا یک پمپ خوب داشته باشد، شما احتمالا نیاز به یک ژنراتور با 6500 –  5000وات برق تولید کند، دارید.

  • برخی از تولید کنندگان یک حسابگری را برای تعیین میزان نیروی برق (بر حسب وات ) برای کمک به نیازهای شما ارائه کردند.
  • ژنراتور های تایید شده توسط آزمایشگاه بیمه (UL) و یا کارخانه متقابل (FM) ، بازرسی و از نظر ایمنی تست می شوند و می توانند مورد اعتماد باشند.

-هرگز از یک ژنراتور قابل حمل در داخل خانه استفاده نکنید. ژنراتور قابل حمل می تواند گازهای کشنده و مونوکسید کربن تولید کند. هنگامی که این گازها در فضاهای بسته ای به دام افتاده و تهویه نشود، می توانند روی هم انباشته شده  و باعث بیماری و حتی مرگ شود. فضاهای بسته نه تنها اتاق در داخل خانه ، بلکه میتوانند یک پارکینگ، زیرزمین، و غیره باشد. گاز مونوکسید کربن بی بو و بی رنگ است، بنابراین حتی اگر شما آن را نبینید و یا بوی آن را حس نکنید، ممکن است در خطر باشید.

  • اگر شما احساس سرگیجه، بیماری و یا ضعیف را در هنگام استفاده از یک ژنراتور داشته اشید، بلافاصله از آن محیط دور شوید و به دنبال هوای تازه باشید.
  • شما می توانید ردیاب آشکارسازی مونواکسید کربن را در خانه خود نصب کنید.

-هرگز یک ژنراتور را در شرایط بارانی و مرطوب قرار ندهید. ژنراتور تولید برق و آب و برق یک ترکیب مرگبار خواهد بود. ژنراتور را در جای خشکی قرار دهید.. آن را در زیر یک سایبان یا دیگر مناطق تحت پوشش که می توانید آن را از رطوبت محافظت کند، نگه دارید  اما این مناطق باید در تمام جهات باز و به خوبی هوا را تهویه کند.

  • هرگز یک ژنراتور را با دستان خیس لمس نکنید.

-هرگز ژنراتور قابل حمل را مستقیما به پریز دیوار وصل نکنید. این کار بسیار خطرناکی می باشد. اگر شما می خواهید به طور مستقیم به برق خانه متصل شوید، شما باید یک کابل برق جدا و دارای مجوز نصب ، یک کلید انتقال برق و یک ژنراتور ثابت داشته باشید.

-به درستی ذخیره کردن سوخت ژنراتوراز ظروف سوخت مورد تایید استفاده کنید و ذخیره سوخت را با توجه به دستورالعمل کارخانه سازنده ذخیره کنید. معمولا، در یک جای خشک و خنک، دور از خانه ، دور از مواد قابل آتشزا و دیگر منابع سوخت قرار بگیرد.

پاسخ دهیدآدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده است * نام شما