قیمت رقابتی ،کیفیت رقابتی و رضایتمندی مشتری اولین هدف ماست.

برای اطلاع از قیمت و شرایط فروش با شرکت تماس حاصل فرمایید.

دیزل ژنراتور ولوو

دیزل ژنراتور ولوو

دیزل ژنراتور ولوو

دیزل ژنراتور ولوو

شرکت ولوو همواره یکی از بهترین و با کیفیت‌ترین تولیدکنندگان اروپایی بوده است. برای ما ایرانی‌ها ولوو نامی آشنا درزمینهٔ تولید تجهیزات و موتورهای ترابری جاده‌ای و موتورهای صنعتی دیزلی هست.

شرکت ولوو در سال 1924 با مشارکت کمپانیSKF  که درزمینهٔ تولید بلبرینگ شهرت دارد ساخته شد. و به‌عنوان زیرمجموعه‌ای از این کمپانی راه‌اندازی شد. در سال 1927 کارخانه خودروسازی خود را در گوتنبرگ سوئد راه‌اندازی کرد .جالب است بدانید از سال 2010 بخش تولید خودرو سبک این ولوو به شرکت چینی جیلی(GEELY)  واگذار گردید. شرکت ولوو در حال حاضر مالک چندین زیرمجموعه بزرگ ازجمله ولوو تراکس VOLVO TRUCKS تولیدکننده کامیون و کامیونت، ولوو باس (Volvo Buses) تولیدکننده انواع مینی‌بوس و اتوبوس، UD Trackes تولیدکننده انواع ماشین‌آلات سنگین راه‌سازی و معدن و چندین کارخانه بزرگ و کوچک دیگر است. VOLVO AGERO  یک شرکت بزرگ درزمینهٔ تولید تجهیزات موتورهای جت و هواپیماهای نظامی و تجاری است. سهام و دارایی شرکت ولوو در سال 2012 بیش از 313 میلیارد یورو ارزیابی‌شده است.

شرکت ولوو در سال 1925 شرکت پنتا را خریداری کرد. این شرکت در دو حوزه  تولید موتورهای دریایی و صنعتی فعال است. ولوو پنتا به نوآوری و خلاقیت در تولید مشهور است. درایورهای AQUAMATIC و ملخ های Duoprop دو نمونه از نوآوری های برجسته  ولووپنتا می باشد. Genset های طراحی شده توسط این شرکت در هر آب و هوایی و در هر شرایطی کارآمد می باشد.

ولوو به‌سرعت شبکه فروش و خدمات پس از فروش خود را در اقتصادهای نوظهور جهان گسترش داد و توانست سهم خوبی از بازار جهانی را به خود اختصاص دهد. موتورD16 تقریباً دو سوم از کل فروش موتور شرکت ولوو را به خود اختصاص داده است.

شرکت ولوو مدعی است که نسبت به کیفیت و ایمنی و حمایت از محیط‌زیست تعهدی عمیق و جدی دارد. GEN SET های طراحی شده توسط این شرکت در هر آب‌وهوایی و در هر شرایطی کارآمد می‌باشد. همچنین برای پذیرش بار  تامین برق  اضطراری  بیمارستان‌ها، نیروگاه ای هسته‌ای، فرودگاه‌ها و پشتیبانی  قوی  و فوری  می‌باشد.

 این شرکت در دو حوزه  تولید موتورهای دریایی و صنعتی فعال است. ولوو پنتا به نوآوری و خلاقیت در تولید مشهور است. درایورهای AQUAMATIC و ملخ های Duoprop دو نمونه از نوآوری های برجسته  ولووپنتا می باشد. Genset های طراحی شده توسط این شرکت در هر آب و هوایی و در هر شرایطی کارآمد می باشد.