شنبه تا چهارشنبه: 8:00 الی 18:00 و پنجشنبه ها از ساعت 9:00 الی 16

 شرکت فروش تابلو برق دیزل ژنراتور در اصفهان

 شرکت فروش تابلو برق دیزل ژنراتور در اصفهان

شرکت فروش تابلو برق دیزل ژنراتور در اصفهان، از آنجایی که برخی از افراد با کارکرد تابلو برق دیزل ژنراتور آشنا هستند و به دنبال یافتن راهی برای خرید و فروش آن می باشند، در مطلب زیر در مورد شرکت‌ فروش این دستگاه، اصول ارسال، مشخصات، قیمت خرید و فروش آن توسط شرکت پارنا صنعت در اختیار شما قرار داده ایم.

 

قطعات تابلو برق ژنراتور

تابلو برق دیزل ژنراتور شامل اجزای مختلفی است که همگی برای عملکرد صحیح سیستم دارای نقش منحصر به فرد خود هستند.

برای مثال کنترل کننده ها، کنترل دقیق دیزل ژنراتور را به عهده دارند و رله‌ ها برای کنترل جریان الکتریکی و توزیع بار در سیستم استفاده می‌شوند.

فیوز ها نیز به منظور جلوگیری از ایجاد خطرات احتمالی در دستگاه قرار داده شده اند.

سوئیچ‌ ها و نمایشگر ها برای تنظیم دستی و یا خودکار سیستم بکار می‌روند و کابل‌ ها و اتصالات برای انتقال برق به قطعات مختلف در تابلو برق هستند.

 

عوامل مخرب تابلو برق دیزل

عوامل مختلفی می‌توانند باعث خرابی تابلو دیزل ژنراتور ها شوند که یکی از رایج ترین خرابی در تابلو دیزل‌ ها، مربوط به اختلالات به وجود آمده در بخش سوخت رسانی است که باعث قطعی کامل یا قطع و وصل شدن مکرر برق در تابلو برق این دستگاه می شود.

استفاده از سوخت ناخالص، آب در سوخت، سوخت با کیفیت پایین به مرور مشکلاتی مانند آب زدگی، خرابی سیستم سوخت‌رسانی را ایجاد می کند.

عدم نگهداری به صورت دوره‌ای و منظم، عدم بررسی کردن سطح و کیفیت روغن و فیلتر های هوا، نصب نادرست قطعات یدکی، سوئیچ کردن پیوسته بین بار بالا و پایین، و عدم و کاربرد صحیح دستورات عملیاتی نیز باعث خرابی سیستم سوخت و قطعی برق در تابلو برق دیزل ژنراتور می شوند.

در اصفهان مانند دیگر استان های دیگر برای فروش تابلو برق دیزل ژنراتور شرکت متعددی وجود دارد که هر کدام شعبه هایی را جهت خرید و فروش کالای خود ایجاد کرده اند.

 

مرکز فروش تابلو برق دیزل ژنراتور

برخی از شرکت‌ ها در کنار تولید تابلو برق دیزل ژنراتور موتور ها و قطعات با کیفیت و به روز ژنراتور را نیز وارد و صادر می‌کنند.

یکی از نامدار ترین شرکت‌ های فروش تابلو برق دیزل ژنراتور در اصفهان شرکت پارنا صنعت است که با تولید دستگاه های به روز و با کیفیت توانسته است رضایت خریداران زیادی را جلب کند.

اصول ارسال کالا از شرکت فروش تابلو دیزل ژنراتور

ارسال دستگاه از شرکت فروش تابلو دیزل ژنراتور دارای یک سری از اصول اساسی است که توجه به آن ها می‌تواند بسیار در بخش خرید و فروش موثر باشد.

۱ توجه داشته باشید که از روش مطمئنی دستگاه تولید برق اضطراری یا دیزل ژنراتور را به مراکز خرید و فروش ارسال کنید تا آسیبی به آن ها نرسد.

۲.بسته بندی آن ها مانند بسته بندی کلیه قطعات و دستگاه های صنعتی باید به نحو احسن انجام شود تا در صورت جابجایی از مکانی به مکان دیگر قطعات آن دچار آسیب‌ دیدگی نشوند.

۳. جهت آگاهی دادن به دریافت کننده از هزینه ارسال، می توانید در کنار ثبت کردن مبلغ این دستگاه هزینه ارسال آن را نیز مشخص و در سایت ثبت کنید تا خریدار پس از اطمینان صد در صد از پرداخت هزینه مجموع خرید خود را انجام دهد. 

 

تعمیر دیزل ژنراتور کاترپیلار در اصفهان

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تابلو برق دیزل ژنراتور در اصفهان از شرکت پارنا صنعت که تولید کننده این دستگاه می باشد، شماره ی بالا جهت ارتباط برای شما قرار داده شده است.

اصفهان-خیابان شهید چمران
شنبه - پنجشنبه: 7:00-18:00
09133716076
Parna.Sanat@Gmail.com

گواهینامه های دریافت شده

RC:CQ98042723
RC:CQ94042723
RC:CQ72042723
RC:CQ48042723
RC:CQ91042723
CQC