whatsapp x

WhatsApp Number

۰۹۳۹۶۶۱۲۶۶۴

Message
phone x
۰۹۱۳۰۹۳۸۱۳۰
email x
Parna.Sanat@Gmail.com
نمایندگی تعمیر کمپرسور معدنی - شرکت پارنا صنعت
آدرس: آدرس : اصفهان-خیابان چمران-کوچه شهید محمدیان-پروانه 42-- شركت پارنا صنعت آسيا(سهامی خاص)
خدمات فنی 09130938130 - رضوی
واحد فروش ۰۹۱۳۳۷۱۶۰۷۶ - کرمی
پشتیبانی سایت ۰۹۳۹۶۶۱۲۶۶۴

ایمیل شرکت :

نمایندگی تعمیر کمپرسور معدنی

خدمات تخصصی تعمیر کمپرسور معدنی در پارنا صنعت آسیا

نمایندگی کمپرسور معدنی، در پارنا صنعت آسیا، انجام تعمیرات مربوط به کمپرسور های معدنی یکی از خدمات تخصصی است که این مرکز ارائه می کند و با تیم متخصص و تجربه ۳۰ ساله در این زمینه، آن ها به مشتریان خود خدماتی با کیفیت و منحصر به فردی را ارائه می‌ دهند.

اکنون در این قسمت مهمترین ویژگی‌ ها و مزایای خدمات تعمیر کمپرسور معدنی در پارنا صنعت آسیا را برای شما در ادامه توضیح خواهیم داد.

درگاه نخست اغلب افراد به دنبال یافتن مرکزی هستند که تخصص کافی در زمینه تعمیر کمپرسور مدل معدنی را داشته باشند.

از آنجایی که متخصصان این مرکز طی چندین سال فعالیت در زمینه تعمیر انواعی از تجهیزات صنعتی داشته اند بنابراین می‌توان گفت که با انواع قطعات و نحوه تعمیر این دستگاه‌ ها در زمان بروز مشکلات مختلف آشنایی کامل دارند و بنابراین مرکز مطمئنی برای انجام تعمیرات محسوب می‌ شود.

دوم، مورد دیگری که بسیاری از افراد در زمان تعمیر دستگاه خود بسیار به آن اهمیت می‌دهند نوع قطعاتی است که برای دستگاه آن ها نصب می‌شود.

در واقع کیفیت قطعات نصب شده درون دستگاه، تضمین کننده طول عمر دستگاه مشتریان خواهند بود.

این شرکت با بهره‌گیری از تجهیزات و تکنولوژی‌ های مدرن با نصب قطعات اورجینال و استاندارد کمپرسور های مختلف و انواع تجهیزات صنعتی مانند دیزل ژنراتور ولوو و غیره تلاش می‌کند تا دستگاه های صنعتی مانند روز اول خود شروع به کار کنند و اپراتور و یا صاحب دستگاه نیازی به تامین مجدد آن ها نداشته باشد.

پس از تعمیر، آن ها به مشتریان خدمات پس از فروش نیز ارائه می کنند تا اطمینان حاصل شود که دستگاه به درستی عمل می‌ کند.

فروش و خدمات پس از فروش کمپرسور های معدنی 

انتخاب و مشاوره

ابتدا مشتریان می‌توانند با شرکت پارنا صنعت آسیا تماس بگیرند تا در زمان خرید، برای رفع نیاز های خود راهنمایی بشوند.

تنوع کمپرسور ها

این مرکز فروشنده انواع کمپرسور  و دیزل ژنراتور با مشخصات مختلف است.

از آنجایی که افراد هر کدام می خواهند در محیط‌ های متفاوت از آن ها استفاده کنند گزینه های انتخاب برای آن ها گسترده می‌ باشد. 

خدمات پس از فروش

بعد از خرید، پارنا صنعت آسیا خدمات پس از فروش ارائه می‌دهد که شامل تعمیر و نگهداری، تامین قطعات اورجینال و آموزش مربوط به کمپرسور معدنی می‌ شود.

قیمت تعمیر

قیمت‌ های تعمیر این شرکت معتبر رقابتی و منصفانه است. مشتریان می‌توانند به راحتی از پارنا صنعت آسیا دستگاه خود را تهیه کنند.

با انتخاب پارنا صنعت آسیا برای خرید کمپرسور های معدنی و خدمات پس از فروش، شما می‌توانید به طور مطمئن از عملکرد بهینه و پشتیبانی حرفه‌ای از دستگاه‌ های خود لذت ببرید.

تامین قطعات اصلی برای کمپرسور های معدنی

مرکز پارنا صنعت آسیا، به عنوان یکی از خدمات اصلی خود به تامین قطعات اصلی برای کمپرسور های معدنی می پردازد.این عمل تضمین می کند که مشتریان از قطعات اورجینال با کیفیت برای تعمیر و نگهداری دستگاه‌ های خود بهره‌مند شوند زیرا آن ها تحت کنترل کیفیت دقیق قرار می‌ گیرند و از کیفیت بالا و دقت در ساخت برخوردارند.همچنین قطعات اصلی توسط تولید کننده همان دستگاه طراحی شده‌اند و به طور کامل با دستگاه‌ ها سازگار هستند، بدون نیاز به تغییرات و تنظیمات زیاد.

نمایندگی تعمیر

در این قسمت، به برخی از مخاطرات و عواقب احتمالی از عدم رجوع به نمایندگی تعمیر معتبر پرداخته خواهد شد.پس قبل از مراجعه و یا تماس حتما موارد زیر را مطالعه نمایید.کسانی که دستگاه خود را به مراکز نامعتبر می‌سپارند باید این موضوع را مد نظر خود داشته باشند که اینگونه مراکز معمولاً قطعاتی را در دستگاه شما نصب می‌کنند که کیفیت آن ها بسیار پایین است و با دستگاه شما معمولاً تطابق ندارند.

به همین دلیل بعد از گذشت اندک زمانی دستگاه مجدد دچار مشکل می‌شود و شما ناچار هستید هزینه‌ های اضافی و ناخواسته برای انجام تعمیرات تکراری پرداخت نمایید.از طرف دیگر امکان گارانتی دستگاه دیگر برای شما وجود نخواهد داشت. این به معنای این است که در صورت نیاز به تعمیرات بعدی، هزینه به عهده صاحب دستگاه خواهد بود.

اکنون در صورت تمایل به ارتباط با نمایندگی پارنا صنعت آسیا می توانید با شماره موجود در سایت تماس بگیرید و از طریق سایت اینترنتی این شرکت، درباره آن ها و نوع خدماتی که ارائه می دهند بیشتر بدانید.

شرکت پارنا صنعت آسیا

نماد اعتماد الکترونیکی

نماد اعتماد

در تماس باشید

در 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته پاسخ گوی تیکت های شما و تماس های شما در وب ونتو هستیم

کارشناس فنی ۰۹۱۳۰۹۳۸۱۳۰

کارشناس فنی 09393612664

کارشناس فروش 09133716076

RC:CQ98042723

 RC:CQ94042723

RC:CQ72042723

RC:CQ48042723

RC:CQ91042723

CQC