شنبه تا چهارشنبه: 8:00 الی 18:00 و پنجشنبه ها از ساعت 9:00 الی 16

شرکت ارتقا دهنده تابلو برق دیزل ژنراتور در اصفهان

شرکت تولید کننده تابلو برق دیزل ژنراتور در اصفهان

شرکت ارتقا دهنده تابلو برق دیزل ژنراتور در اصفهان، ممکن است در مورد تابلو برق دیزل ژنراتور شنیده باشید ولی نمی دانید در اصفهان از کدام شرکت تولید کننده و چگونه آن را تهیه کنید.

از این جهت در مطلب زیر برای کسانی که به دنبال شرکتی برای طراحی و ساخت تابلو برق دیزل ژنراتور در اصفهان هستند مطالبی را آماده کرده ایم تا بتوانند با دستگاه ژنراتور و شرکت پارنا صنعت که از نام آورترین شرکت‌های تولید کننده تابلو برق قدرت دیزل ژنراتور در اصفهان هستند و امروزه خرید و فروش‌ های زیادی از آن ها انجام می‌شود برای شما در ادامه توضیحاتی را ذکر کنیم.

 

نوع مدار دیزل ژنراتور شرکت تولید کننده

نوع مدار دیزل ژنراتور شرکت تولید کننده می تواند اتوماتیک و خودکار و یا به صورت دستی باشد.

در واقع برق اضطراری از سوی دستگاهی که دیزل ژنراتور یا چنج آور نامیده می‌شود تامین می‌شود.

این دستگاه مانند یک مغز هوشمند فعالیت خود را انجام می‌دهد.

در صورت قطعی برق دستگاه دیزل اتوماتیک به صورت خودکار و بدون نیاز به فرد اپراتور با تغییر دادن حالت دستگاه از حالت تغذیه از برق شهری بر روی تغذیه از برق تولیدی از سوی دیزل ژنراتور، برق مورد نیاز جهت برای مراکز مختلف مانند مراکز درمانی را تامین می کند.

اما در مدار دستی، توسط اپراتور و کلید چنج آور تغییر حالت تغذیه بخش مصرف کننده انجام می شود.

شرکت تولید کننده تابلو برق دیزل ژنراتور در اصفهان

شرکت پارنا صنعت تولید کننده تابلو برق دیزل ژنراتور

شرکت پارانا صنعت که تولید کننده تابلو برق دیزل ژنراتور در اصفهان می‌باشد با بیش از ۳۰ سال تجربه کمپرسور های هوا، گاز، فریون و آمونیاک، انواع مدل های ديزل ژنراتور، گاز ژنراتور موتور های صنعتی ،دریایی ژنراتوری، دیزل کمپرسور های معدنی را به فروش می رساند.

این شرکت تولید کننده که دارای استاندارد های ملی و جهانی می باشد، از بزرگترین تولیدکنندگان و ارائه دهندگان خدمات صنعتی تخصصی در اصفهان و همچنین در سراسر کشور ایران می باشد.

 

قیمت تعمیر تابلو برد ژنراتور در اصفهان

قیمت تعمیر تابلو برد دیزل ژنراتور در اصفهان در شرکت پارنا صنعت به مواردی مانند میزان قطعات آسیب دیده و مدت زمانی که افراد تعمیرکار صرف تعمیر نمودن آن  می کنند بستگی دارد.

زیرا برای نمونه ممکن است یک دستگاه تابلو برق دیزل ژنراتور اتوماتیک فقط نیاز به تعویض برد داشته باشد و یا در دستگاهی دیگر فقط نیاز به تعویض کابل ها می باشد.

بنابراین بسته به اینکه میزان آسیب دیدگی دستگاه تا چه حد باشد قیمت تعمیر آن ها نیز می‌تواند متفاوت باشد.

همچنین قیمت قطعات مورد نیاز برای آن ها نیز از لحاظ کیفیتی می تواند کمتر و یا بیشتر باشد که این خود عاملی مهم در تعیین قیمت دیزل ژنراتور به حساب می آید.

تعمیر دیزل ژنراتور کاترپیلار در اصفهان

حال اگر به دنبال خرید دیزل ژنراتور در اصفهان هستید تنها کافی است از طریق شماره ی بالا با پارنا صنعت آسیا تماس بگیرید و همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاور این مرکز گفتگو داشته باشید.

این مرکز شناخته شده در اصفهان توانسته است با ارائه برترین خدمات به مشتریان خود، توجه افراد زیادی را به سمت خود جلب نماید.

اصفهان-خیابان شهید چمران
شنبه - پنجشنبه: 7:00-18:00
09133716076
Parna.Sanat@Gmail.com

گواهینامه های دریافت شده

RC:CQ98042723
RC:CQ94042723
RC:CQ72042723
RC:CQ48042723
RC:CQ91042723
CQC