whatsapp x

WhatsApp Number

۰۹۳۹۶۶۱۲۶۶۴

Message
phone x
۰۹۱۳۰۹۳۸۱۳۰
email x
Parna.Sanat@Gmail.com
نمایندگی تعمیرات کمپرسور اسکرو - شرکت پارنا صنعت
آدرس: آدرس : اصفهان-خیابان چمران-کوچه شهید محمدیان-پروانه 42-- شركت پارنا صنعت آسيا(سهامی خاص)
خدمات فنی 09130938130 - رضوی
واحد فروش ۰۹۱۳۳۷۱۶۰۷۶ - کرمی
پشتیبانی سایت ۰۹۳۹۶۶۱۲۶۶۴

ایمیل شرکت :

نمایندگی تعمیرات کمپرسور اسکرو

انجام تعمیرات کمپرسور های مدل اسکرو با تضمین بهره‌وری و عمر طولانی

تعمیرات کمپرسور اسکرو، پارنا صنعت آسیا شرکتی است که با تمرکز بر کیفیت و بهره‌وری، خدماتی با کیفیت برای تعمیر و نگهداری کمپرسور ها ارائه می‌دهد.این مرکز، تخصص چندین ساله در زمینه تعمیر انواعی از دستگاه های قدرتمند و صنعتی مانند کمپرسور های صنعتی، معدنی و پالایشگاهی دارد و با تضمین کیفیت و بهره‌وری بعد از تعمیر، باعث شده است که مشتریان از عملکرد بهینه کمپرسور های خود مطمئن باشند.

از دیگر خصوصیات این شرکت به کارگیری قطعات اصلی و معتبر برای انجام تعمیرات است زیرا تمرکز این بخش بر روی کیفیت تعمیرات انجام شده است.

تاثیر قطعات اورجینال در تعمیر کمپرسور ها

قطعات اورجینال از کیفیت و دوام بالاتری برخوردار هستند و باعث می شوند که دستگاه ها عملکرد بهتری داشته باشند. همچنین اینگونه قطعات توسط شرکت سازنده دستگاه تولید می شوند و از مواد اولیه با کیفیت ساخته شده اند و به طور دقیق با دستگاه ها مطابقت دارند و به راحتی در آن ها نصب می شوند.

حال فرض کنید به جای قطعات اصلی از قطعات غیر اصل استفاده کنید.

در این صورت چه مشکلاتی می توانند در دستگاه شما ایجاد شوند؟

۱. کاهش طول عمر دستگاه کمپرسور

۲. افزایش هزینه های تعمیر و مراقبت

۳. کاهش کارایی دستگاه

۴. بدتر شدن عملکرد کمپرسور و در نتیجه منفجر شدن کمپرسور برای جان افراد خطراتی را ایجاد خواهد کرد.

از طرفی دیگر این قطعات ممکن است به طور دقیق با دستگاه شما مطابقت نداشته باشند و نصب آن ها دشوار باشد.

بنابراین کارشناسان توصیه می کنند در هنگام تعمیر کمپرسور از قطعات اورجینال استفاده شود.

تعمیر کمپرسور اسکرو در نمایندگی تخصصی

کمپرسور های مدل اسکرو یکی از انواع کمپرسور های هوا هستند که به دلیل کارایی و عملکرد بالا، در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند و ممکن است به دلایل مختلفی مانند خرابی قطعات، نقص فنی، یا استفاده نادرست، دچار مشکل شوند. در این صورت افراد نیاز خواهند داشت که کمپرسور خود را به مرکز نمایندگی معتبر بسپارند.

نمایندگی تعمیرات کمپرسور اسکرو، مرکز تخصصی ارائه خدمات تعمیر و نگهداری انواع کمپرسور های اسکرو است که با بهره‌گیری از تکنسین‌ های آموزش دیده و متخصص و استفاده از تجهیزات پیشرفته به رفع مشکلات انواع کمپرسور های اسکرو در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت ممکن، می پردازد.

مزایا و خدمات نمایندگی تعمیرات کمپرسور اسکرو

مراجعه به نمایندگی تعمیرات کمپرسور اسکرو، مزایای بسیاری را برای صاحبان کمپرسور های اسکرو به همراه دارد. برای نمونه در این مکان ها کارشناسان از قطعات اصلی و با کیفیت برای تعمیر کمپرسور ها استفاده می‌کنند که این امر باعث می‌شود که کمپرسور پس از تعمیر، عملکردی مشابه با کمپرسور نو داشته باشد.همچنین نمایندگی‌ های تعمیر این دستگاه ها، برای تعمیرات خود ضمانت نامه کتبی ارائه می‌دهند تا صاحبان کمپرسور ها از کیفیت تعمیرات اطمینان داشته باشند.

خدمات ارائه شده توسط نمایندگی تعمیرات کمپرسور اسکرو

نمایندگی‌ های تعمیرات کمپرسور اسکرو، خدمات متنوعی را به مشتریان ارائه می‌دهند که ما در زیر به تعدادی از آن ها اشاره می کنیم. 

۱. یکی از اقدامات این مراکز، انجام تعمیرات اساسی و اورهال تجهیزات صنعتی است.

این کار توسط کارشناسان باتجربه و متخصص نمایندگی تعمیرات کمپرسور انجام می‌شود.

۲. همچنین در نمایندگی ها تعمیرات دوره ای نیز انجام می شود.

از آنجایی که برای جلوگیری از خرابی اینگونه از دستگاه ها لازم است که به طور دوره‌ای، سرویس و نگهداری شود، نمایندگی‌ ها خدمات سرویس و نگهداری دوره ای را نیز ارائه می‌ دهند.

چگونه یک نمایندگی تعمیرات کمپرسور اسکرو معتبر انتخاب کنیم؟

با توجه به اینکه تعداد نمایندگی‌ های تعمیرات کمپرسور اسکرو در حال افزایش است، انتخاب یک نمایندگی معتبر از اهمیت بالایی برخوردار است.به همین دلیل برای انتخاب یک نمایندگی تعمیرات کمپرسور اسکرو معتبر باید به نکات زیر توجه نمایید.سابقه و تجربه شرکت تعمیر کننده را بررسی نمایید زیرا نمایندگی‌ های با سابقه و تجربه طولانی، از دانش و مهارت کافی برای تعمیر انواع مدل کمپرسور برخوردار هستند.

نمایندگی های معتبر از قطعات اورجینال و باکیفیت جهت تعمیر این دستگاه ها استفاده می کنند و برای تعمیرات خود ضمانت نامه کتبی به مشتری ارائه می کنند.اکنون اگر کمپرسور شما دچار مشکل شده است، نگران نباشید!با مرکز تعمیر کمپرسور اسکرو پارنا صنعت آسیا تماس بگیرید و مشکل کمپرسور خود را در کوتاه ترین زمان ممکن برطرف کنید.

شرکت پارنا صنعت آسیا

نماد اعتماد الکترونیکی

نماد اعتماد

در تماس باشید

در 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته پاسخ گوی تیکت های شما و تماس های شما در وب ونتو هستیم

کارشناس فنی ۰۹۱۳۰۹۳۸۱۳۰

کارشناس فنی 09393612664

کارشناس فروش 09133716076

RC:CQ98042723

 RC:CQ94042723

RC:CQ72042723

RC:CQ48042723

RC:CQ91042723

CQC