شنبه تا چهارشنبه: 8:00 الی 18:00 و پنجشنبه ها از ساعت 9:00 الی 16

فروش کنترل دیزل ATS سنکرون پارالل در اصفهان

فروش کنترل دیزل ATS سنکرون پارالل در اصفهان

کنترل دیزل ATS سنکرون پارالل

فروش کنترل دیزل ATS سنکرون پارالل در اصفهان، بسیاری  از افراد ممکن است دستگاه دیزل ژنراتور را تهیه کرده باشند اما با کنترل دیزل ATS سنکرون یا پارالل آشنا نباشند.

در این رابطه می خواهیم با توضیح مختصری در رابطه با این کنترل شما را با مشخصات آن آشنا کنیم.

کنترل دیزل سنکرون ATS (پارالل) نوع سیستم است که میان چند ژنراتور ارتباط برقرار می کند و به این ترتیب قدرت توان مصرفی ژنراتور ها را افزایش و باعث بهبود راندمان دستگاه های تولید کننده برق می‌شود.

حال می‌ خواهیم در مورد نکات نصب و هزینه فروش آن برای شما در زیر مواردی را ذکر کنیم.

 

فروش کنترل دیزل ATS سنکرون پارالل

یکی از مراکز فروش کنترل دیزل ATS سنکرون پارالل شرکت پارنا صنعت آسیا می باشد.

این شرکت علاوه بر فروش کنترل دیزل ATS سنکرون یا پارالل، موتور های دیزل ژنراتور، برد دیزل ژنراتور، ژنراتور های با کیفیت و دارای استاندارد های ملی و جهانی را نیز به فروش می رساند.

کنترل دیزل ATS سنکرون پارالل

مشخصات سیستم کنترل دیزل سنکرون

از اولین مشخصاتی که در سیستم کنترل دیزل سنکرون باید به آن بسیار توجه کنید هم ولتاژ و فرکانس بودن جریان برق دستگاه‌ هایی است که می خواهید آن ها را به یکدیگر متصل کنید.

برای نمونه اگر می‌خواهید از این سیستم جهت افزایش توان چند دستگاه دیزل ژنراتور استفاده کنید لازم است مطمئن شوید که جریان و ولتاژ برق تولید شده در همه دیزل ژنراتور ها کاملاً یکسان و برابر هستند.

از موارد دیگری که باید بسیار به آن توجه کنید سال تولید دستگاه ها می باشد.

دستگاه های قدیمی که به مرور استفاده کیفیت آن ها کمتر می شود می‌تواند در سیستم دیزل سنکرون اختلال ایجاد کند.

برای نمونه اگر قطعاتی که درون آن ها نصب شده اند در اثر طولانی مدت سوخته و یا پوسیده شده باشند به این سیستم آسیب می رسانند.

 

قیمت دیزل ATS سنکرون پارالل

قیمت دیزل ATS سنکرون پارالل به عوامل متعددی بستگی دارد.

این عوامل می‌توانند عبارت باشند از:

1. قدرت کنترل ATS که به اندازه توانایی سیستم سنکرون پارالل و تعداد ژنراتور ها و اتصالات به آن وابسته است به همین خاطر معمولاً هرچه قدرت بیشتری نیاز باشد، قیمت آن نیز افزایش می‌یابد.

2. نوع کنترل ATS می‌تواند از لحاظ فناوری و امکانات مختلف باشد به طوری که سیستم‌ های پیشرفته‌ تر و هوش مصنوعی دارای قیمت بالاتری هستند.

3. شرکت های مختلفی کنترل های ATS را با کیفیت و قابلیت‌ های متفاوتی تولید می‌کنند و اغلب کنترل ها با برند های معتبر جهانی در چنین مواقعی هزینه بیشتری دارند.

4. همچنین قابلیت های اضافی مانند کنترل از راه دور، تجهیزات حفاظتی، نمایشگر های دیجیتال و غیره می‌توانند به قیمت آن بیفزایند.

در نتیجه با توجه به عواملی که در قسمت بالا توضیح دادیم، قیمت کنترل ATS سنکرون پارالل متناسب با نیاز ها و مشخصات خاص پروژه ممکن است متغیر باشد.

تعمیر دیزل ژنراتور کاترپیلار در اصفهان

جهت خرید و نصب کنترل دیزل ATS سنکرون پارالل می‌ توانید از طریق شماره ی بالا با شرکت پارنا صنعت آسیا، مرکز ارائه کننده خدمات دیزل ژنراتور ها و فروش تابلو برق در اصفهان، تماس بگیرید.

اصفهان-خیابان شهید چمران
شنبه - پنجشنبه: 7:00-18:00
09133716076
Parna.Sanat@Gmail.com

گواهینامه های دریافت شده

RC:CQ98042723
RC:CQ94042723
RC:CQ72042723
RC:CQ48042723
RC:CQ91042723
CQC